Єгипет – одна з країн, що отримала відзнаку «Безпечна подорож» Світової туристичної організації WTTC. Рішення WTTC відображає зобов’язання Єгипту, як безпечного напрямку відновлення туризму, по дотриманню суворих правил безпеки та заходів забезпечення найбезпечнішого відпочинку.

 

Відтоді, SUNRISE сертифікував на право відкриття 7 готелей в Хургаді, 1 в Шарм-Ель-Шейху, 1 в Александрії та багато інших у перспективі. Оскільки компанія SUNRISE завжди підтримувала найвищі стандарти гігієни та чистоти у своїх готелях та круїзах, а також вживала додаткові заходи безпеки, – Ви безперечно у надійних руках, оскільки саме Ваша безпека є найвищим пріоритетом.

 

Египет отели

 

Минулий період був справді важким, але сонце знову гостинно засяяло, і тепер на Вас чекають сонячні прийдешні дні та незабутні спогади. Сплануйте свій відпочинок у будь-якому готелі SUNRISE. Готуйте валізи, бронюйте квитки та дозвольте собі довгоочікувану і в той же час безпечну відпустку, адже Ви того варті. Заворожуючі та мальовничі краєвиди узбережжя Червоного моря Єгипту можуть запропонувати Вам захоплюючі враження. Все, що Вам потрібно – відправитися у сміливу пригоду та розблокувати свій «квест».

 

как безопасно съездить в египет

 

SUNRISE гарантує Ваші незабутню сімейну відпустку, найромантичніший медовий місяць чи розкішний ювілей, шалену пригоду, безтурботність подалі від буденної реальності – все, що Ви тільки можете забажати. SUNRISE стане Вашою другою домівкою. Приготуйтеся до нескінченних розваг та веселощів в аквапарках та переконайтеся, що Ви запам’ятали усі найвражаючі моменти свого відпочинку.

 

отели египет

 

Забронюйте вже зараз та дізнайтеся більше про запобіжні заходи компанії SUNRISE по забезпеченню Вашого безпечного відпочинку, відвідавши веб-сайт www.sunrise-resorts.com/covid-19 або зателефонувавши за номером +202 16032.

 

Читайте также:

Едем в Шарм-эш-Шейх. Что нужно знать перед поездкой

Только для взрослых: Rixos Sharm El Sheikh меняет концепцию

Отдых в Египте: Три жемчужины Шарм-эш-Шейха