Оскільки кожен має свої вимоги до ідеального відпочинку, SUNRISE пропонує ще більше пропозицій для пар та молодят. Якщо Ви шукаєте безтурботної, романтичної втечі для себе та коханої людини, незалежно від того, чи то є медовий місяць, святкування ювілею чи романтична втеча щоб освіжити Ваші стосутки, SUNRISE пропонує Вам індивідуальні пакети, що зможуть задовольнити саме Ваші забаганки.

 

У готелях, що розташовані у наймальовничіших місцях узбережжя дивовижного Червоного моря в Хургаді та Шарм-Ель-Шейху, Ви знайдете свій ідеальний куточок для втечі в оточенні пальмового гаю та морського бризу. Якщо Ви молодята та шукаєте на місце проведення відпустки своєї мрії, спеціально створений пакет компанії «Медовий місяць» повністю задовольнить Ваші очікування – від екзотичних краєвидів до романтичних вечерь при свічках, та багато іншого.

 

отдых вдвоем в шарм эль шейхе

 

Створіть спогади, які Ви будете плекати все життя, в оточенні світу неперевершеної розкоші, безтурботності та ексклюзивності. Розкішні інтер’єри, просторі люкс-номери та кімнати, вишукані ресторани, захоплюючі картинки узбережжя Червоного моря та виняткове обслуговування поєднають в собі усі частинки пазлу Вашого незабутнього медового місяця, повного чудових сюрпризів.

 

Якщо ж Ви – сімейна пара, що прагне відзначити ювілей по-новому цього року, найкращий Ваш вибір – це пакет «Солодка річниця». У свій солодкий ювілей відзначте ще один рік кохання один до одного, спільного зростання та процвітання. Створюйте спогади разом з коханою людиною в готелях компанії та будьте готові до незвіданої раніше розкоші, нескінченних веселощів, зворушливих моментів, безтурботності, а також унікальних послуг та багато іншого.

 

отдых вдвоем в шарм эль шейхе

 

Якщо Ви плануєте святкування особливої події з Вашим коханням, або ж шукаєте на подорож-відродження, у якій зможете насолодитися відпочинком подалі від повсякденної метушні життя, пакет компанії «Романтична втеча» – це саме те, що Вам потрібно. Не шкодуйте часу на відродження свого кохання та романтики у безтурботній та відновлюючій відпустці, що сприятиме Вам закохуватися одне в одного знову і знову.

 

отдых вдвоем в шарм эль шейхе

 

Поверніть романтику Вашим відносинам за допомогою цього спеціального пакету, призначеного виключно для того, щоб поніжити Вас та оживити Ваші стосунки, зблизивши Вас, насолоджуючись пропозиціями, що пропонує цей пакет.

 

Залиште свої турботи (та дітей, якщо маєте) вдома, тому що Ви та Ваша кохана людина плануєте відпочинок в оточенні розкішних послуг та справді романтичної атмосфери, довіривши себе команді, яка докладе максимум зусиль на забезпечення Вашого виняткового відпочинку, що стане найкращим спогадом Вашого життя.

 

отдых вдвоем в шарм эль шейхе

 

Оберіть та забронюйте вже зараз свій ідеальний пакет на сайті sunriseresorts.com або merakiresort.com/offers та поніжте себе та кохану людину найромантичнішим відпочинком!

 

 

Читайте також:

Едем в Шарм-эш-Шейх. Что нужно знать перед поездкой

Шарм-эль-Шейх: традиции и арабский шик