Speech керівника відділу естетичної медицини Edem Resort Medical & SPA, викладача естетичної медицини, тренера Ipsen та Innovaestetic, косметолога, дерматолога, експерта anti-aging Ольги Полак про осінні процедури догляду для чоловіків. 

 

Продовжуємо турбуватись про чоловічу красу

 

Суспільство покладає на чоловіків багато відповідальності. Адже потрібно побудувати кар’єру, розвивати бізнес у режимі non stop, забезпечувати сім’ю, виховувати дітей, допомагати батькам і бути шанованим серед друзів, партнерів. Не зважаючи на це, вони кожного дня піднімають собі планку, щоб досягти максимального успіху та благополуччя.

 

Усі ці зусилля залишають сліди на їхніх обличчях.

 

Колись кожен чоловік залишав все так як є, але сьогодні медицина пропонує десятки інноваційних препаратів, які здатні повернути обличчю молодість, пружність, чіткі контури і головне, здоровий вигляд без хірургічних втручань. Тому, на наше щастя, чоловіча краса може існувати довше))

 

Ольга Полак
Ольга Полак

 

4 типи догляду на цю осінь

 

Hydrafacial і Oxyjet – очищення 

Топові процедури для очищення шкіри обличчя. Вони є безпечною альтернативою механічним чисткам.

Результат зволоження та свіжості може зберігатися кілька днів, а для покращення ефекту такі процедури варто робити щотижня.

 

Sculptura – якість 

Колагеностимулюючий препарат, який допомагає покращити якість шкіри, позбутись зморшок та глибоких складок. Якщо ви не хочете змінювати риси обличчя, але з’явилась необхідність виглядати молодим та відпочившим.

Препарат працює як біостимулятори для утворення колагену. Складається з полімолочної кислоти, при потраплянні в шкіру розкладається на глюкозу, лактат, вуглекислий газ і воду.

Всі ці елементи важливі для реалізації біохімічних реакцій глибоко в дермі.

Результат: підтягнута і здорова шкіра на 1-2 роки.

 

Нейропротеїн – вдосконалення 

Елемент, який допоможе відрегулювати та вдосконалити мімічну активність. М’язи обличчя мають складну анатомо-фізіологічну організацію і регуляцію зі сторони нервової системи. Для того, щоб наші емоції дорівнювали швидкості реакцій варто скористатись нейропротеїном. У невеликих дозах, використовуючи методику full face, можна вплинути на вираження ваших емоцій та почуттів.

Результат: розгладження мімічних зморшок можна помітити через 3 дні, а максимальний результат – через 10-14 днів. Дія нейропротеїну активна протягом 3 місяців, а відновлення скоротливості мімічних м’язів відбувається через 6 місяців з моменту введення препарату.

 

Зморшки – це ознаки життєвого досвіду, але чи хочете ви розповідати про нього?

 

популярні процедури для чоловічого догляду

 

SMAS lifting – омолодження

Справжня чоловіча процедура та альтернатива класичній підтяжці обличчя, яка дозволяє шикарно виглядати відразу, без слідів та реабілітації.

Чоловікам пощастило, адже у них досить лояльна будова шкіри і досягти результату можна значно швидше.

Результат помітний відразу і працює за накопичувальною схемою. За півроку можна підтягнути та розгладити шкіру так, щоб результат зберігався 2-3 роки.

 

Якщо у вас все добре з одягом і голова працює на 100%, але дивлячись в дзеркало ви бачите зміни: носогубні складки стали глибші, зникли контури обличчя, а шкіра втратила еластичність і пружність → тоді нам час потурбуватися про вас.

Ми пропонуємо останній місяць осені провести за активним доглядом шкіри та обличчя у нашому Медичному Центрі.

 

Читайте также:

Edem Resort Medical & SPA – лучший центр детокса в Украине

Jumeirah Beach Hotel представляет новый Talise Spa

О секретах гармонии души и тела для всей семьи от Club Med