Очікування нарешті закінчилось, але воно було того варте. Після того, як готель на деякий час був зачинений на капітальний ремонт, SUNRISE Diamond Beach Resort знову відчиняється ще яскравішим, ніж будь-коли раніше; в усьому сяйві, притаманному екстраординарності відкриття цього особливого готелю. Будьте готові стати свідками відкриття нової перлини Шарм-Ель-Шейху, що змінить гру та встановить високі стандарти розкішної гостинності. Ми також із радістю повідомляємо, що після повної модернізації готель змінює концепцію з Select на Grand Select.

 

Насолодіться відпочинком, якого Ви ще не знали, у готелі SUNRISE Diamond Beach, з дотиком надзвичайної розкіші та неповторності, що притаманні концепції Grand Select. З першого погляду при Вашому приїзді, Ви безсумнівно помітите, що готель змінився на 180 градусів. Починаючи з розкішних дивовижних інтер’єрів до оновлених ресторанів та барів. Запевняємо, Ви
повністю забудете старий образ готелю SUNRISE Diamond Beach Resort в розкоші та комфорті його нового прояву, але зберігаючи те ж відчуття затишку та привітності, притаманне раніше. Додатково, концепція Grand Select передбачає багато переваг, таких як послуги ранкової та вечірньої підготовки кімнати, регулярне поповнення міні-бару, наявність капців та халатів у кімнатах та безліч додаткових послуг, які перетворять Вашу відпустку у приголомшливі спогади назавжди.

 

 

Оновлення полягають у відкритті 5 нових категорій номерів, серед яких кімнати з освіжаючим джакузі, Swim up кімнати та люкси, Executive suites та кімнати Swim up beachfront – усі з захоплюючими краєвидами та просторими пишними інтер’єрами. Крім того, відкрито 5 А ля карт ресторанів, серед яких: ресторан єгипетської кухні Gamila, ресторан індійської кухні Manohar та ресторан монгольської кухні. Таким чином, на даний час у готелі працює 5 вишуканих А ля карт ресторанів, у яких запропонують Вам італійську, індійську, монгольську, єгипетську кухню, а також ассортимент страв із морепродуктів, на додаток до міжнародного буфет-ресторану Jewels – все, щоб захопити Ваші смакові  уподобання у полон та подарувати Вам кулінарну навколосвітню подорож.

 

Щодо барів готелю, Ви знайдете 2 бари на пляжі, один з яких обслуговує тільки дорослих, 4 бари біля басейну, що також були удосконалені задля забезпечення Вашого чудового відпочинку, повністю оновлений бар-кальянна, що подарує Вам насолоду східних ночей, а також спорт-бар. Але це ще не все. Підготуйтеся до знайомства з новеньким Latitude Skybar, яким Ви будете зачаровані з першого погляду, та Royal Club Lounge, у якому Ви відчуєте усю безмежність безтурботності, ексклюзивності та комфорту.

 

 

Безперечно, тренажерний зал готелю також був оновлений задля забезпечення підтримки Вас у формі під час
відпустки. Поміж того, готель також представляє вражаюче безмежний басейн з видом на мальовничу красу Червоного моря, що подарує Вам відчуття за межею реальності. Там, де лише небо – це Ваша межа. І останнє, але не менш важливе – готель працюватиме згідно концепції Royal Club та пропонуватиме привілеї, що забезпечать Ваш надзвичайно розкішний, комфортний та незабутній відпочинок вартий королів та королев.

 

Відкрийте для себе найочікуванішу нову перлину узбережжя Шарм-Ель-Шейху – готель SUNRISE Diamond Beach, де сім’ї, пари та друзі об’єднуються у своїй любові до сонячних променів, освіжаючого бризу солоного запаху моря та веселощів аквапарку. Нарешті готель готовий запропонувати Вам підвищений рівень гостинності, за умови вживання усіх можливих запобіжних заходів COVID-19 по забезпеченню Вашого безпечного відпочинку.

 

Цей готель – це свято душевного спокою у поєднанні з сімейними розвагами. Це – детально продуманий відпочинок для сімей, які подорожують у пошуку захоплюючих пригод, що подається з родзинкою запашного моря. А краєвиди навкруги, де небо торкається до кришталево чистого блакиття моря, подарують спостерігачам неперевершену насолоду. Не пропустіть шанс стати одним з
небагатьох перших свідків цієї грандіозної події – повернення оновленого
SUNRISE Diamond Beach!

 

Читайте также:

Едем в Шарм-эш-Шейх. Что нужно знать перед поездкой

Только для взрослых: Rixos Sharm El Sheikh меняет концепцию

Безпечний відпочинок з SUNRISE Resorts & Cruises