Ми приносимо гарні новини – готель SUNRISE Montemare Resort -Grand Select- знову відкрився 1 березня 2021 року. Ми знову представляємо SUNRISE Montemare Resort вже в якості сімейно-орієнтованого готелю, як місця проведення незрівнянного розкішного відпочинку для Вас та Вашої родини.

 

Що нового?

 

SUNRISE Montemare Resort
Нові категорії номерів

Щоб ще більше задовольнити Вашу потребу у незабутньо-приємному відпочинку, ми створили нові категорії номерів, серед яких сімейні номери та люкси. А для любителів розкішного відпочинку ми пропонуємо просторі люкси з прямим доступом до басейну або з джакузі, а також, з привілеями Королівського клубу.

 

 

 

SUNRISE Montemare Resort
Абсолютно новий дитячий клуб

Оскільки ніщо не доставляє більшої радості, ніж бачити дітей щасливими, до послуг Гостей готелю – нещодавно побудований дитячий клуб з професійними вихователями. Тут є відкритий і закритий ігрові майданчики, захоплюючі заняття для Ваших малюків, такі як мистецтво, рукоділля, кулінарія, вечори кіно і багато іншого.

 

 

 

SUNRISE Montemare Resort
Оселя Тільки для дорослих

Якщо Ви у пошуку спокійного і усамітненого відпочинку – Montemare Resort пропонує декілька об’єктів інфраструктури, призначених тільки для дорослих (16+). Серед них: номера swim-up з прямим доступом до басейну, басейн і бар Oasis, приватні пляжні намети для бажаючих розслабитися, повністю обладнаний тренажерний зал, висококласний спа-салон і салон краси.

 

 

SUNRISE Montemare Resort

Харчування

Ви все ще зможете насолодитися кулінарними шедеврами в нашому готелі, оскільки всі ресторани, як і раніше, в наявності. А саме: буфет-ресторан інтернаціональної кухні з щоденними тематичними вечорами і 6 А-ля карт ресторанів, в яких подаються страви азіатської, італійської, єгипетської, дієтичної кухонь, а також, стейк-ресторан. Не кажучи вже про наш єдиний і неповторний ресторан морепродутов Felucca, де Ви зможете насолодитися нескінченною гаванню страв з морепродуктів

 

 

Поспішайте здійснити своє бронювання на сайтi: www.sunrise-resorts.com або телефонуйте за номером +202 16032.