Verholy Relax Park — це автентичний спа-готель, загублений посеред лісу. Мрійливий пейзаж обіцяє спокійну подорож, подалі від галасливого світу. Відвідування Verholy Relax Park — це справжній досвід приватного усамітненого простору. Все навкруги є органічним та природнім. Гість, який хоч раз відвідав цей готель, мріє повернутися до неперевершенної, заспокійливої, привабливої атмосфери Verholy Relax Park.

Насамперед, приїжджаючи до комплексу, звертаєш увагу на дизайн: навіть досвідченому туристу тут ні до чого причепитися: мінімалістичні еко-будиночки, органічний ландшафтний дизайн, стильні і функціональні номери, ресторан сучасної кухні зі стравами, приготованими з локальних продуктів.

 

Verholy Relax Park

 

Для тих, хто хоче спланувати насичений пригодами день, працівники отелю готові запропонувати багато варіантів активних заходів! Насолоджуйтесь неквапливою велосипедною прогулянкою, або захопливою їздою верхи по спеціально розробленим лісовим маршрутам, киньте виклик своїй другій половині у матчі з настольного тенісу або, спробуйте гіроскутери та інші пропозиції щодо розваг на відкритому просторі, якщо ви хочете більше часу провести на свіжому повітрі.

Варіанти дозвілля варіюються від найпопулярніших піших прогулянок до таких активних заходів, як плавання в басейні, волейбол, баскетбол, або просто розслаблене читання книг у затишному куточку, тощо.

 

Verholy Relax Park

 

Verholy Relax Park пропонує своїм готям тревел пригоду у справжньому безмежному лісі. Навколишнє середовище пропонує  відвідувачам мальовничу фауну і унікальний природний ландшафт, а отже, ідеальні умови для активного відпочинку та різноманітних атракцій, як, наприклад, маршрути для шанувальників прогулянок верхи на конях.

 

Verholy Relax Park

 

Ви знаєте, що заняття кінним спортом позитивно впливають на нервову систему та руховий апарат, а також, сприяють профілактиці захворювань?

Верхова їзда є саме тим видом фізичної активності, в ході якої задіюються наступні системи організму: дихальна, серцево-судинна, вестибулярний апарат. Наїзник піддається помірним фізичним навантаженням і одночасно удосконалює координацію і спритність.

 

Verholy Relax Park

 

Для того щоб під час верхової прогулянки на коні стійко триматися в сідлі також потрібно прикладати чимало сил. Працюють грудні і черевні, литкові і стегнові, пахові м’язи, біцепси.  Під час перебування в сідлі кров починає більш активно надходити до органів малого таза. Кінний спорт приносить користь для фігури, так як під час прогулянок на коні спалюється велика кількість калорій. Також систематичні заняття верховою їздою,  кінним туризмом – це прекрасний спосіб загартувати характер, подолати власні страхи і комплекси.

Для впевнених вершників Verholy Relax Park пропонує лісові маршрути, а для початківців тренування з інструктором в манежі.

 

Подаруйте собі відчуття спокою та прилив позитивної енергії разом з Verholy Relax Park!

Читайте также:

Дубровник: must see. Часть 1

Парк‌ ‌сучасної‌ ‌скульптури‌ ‌PARK3020‌ ‌запрошує‌ ‌на‌ ‌оновлену‌ ‌експозицію‌ ‌у‌ ‌свою‌ ‌першу‌ ‌річницю‌ ‌

Meneghetti Wine Hotel & Winery – исследуйте отдыхая!