Авіаперевізник виконуватиме три щотижневі прямі рейси зі столиці Катару до українського портового міста .

Виконання рейсів дозволить мандрівникам із півдня України скористатися зручними сполученнями через «Найкращий у світі аеропорт» до багатьох популярних напрямків в Африці, Америці, Австралії, Азії та на Близькому Сході

 

Qatar Airways

 

Перший рейс Qatar Airways із Дохи до Одеси, Україна, приземлився в Міжнародному аеропорту Одеса в четвер, 09 грудня 2021 року, відзначаючи запуск другого пункту призначення авіакомпанії в Україні.

На першому рейсі в Одесу QR309, який був здійснений на Airbus A320, прибув Регіональний менеджер Північної Європи Qatar Airways Крістіан Дерезіо, який приєднався до урочистої церемонії відкриття, яка відбулась у Міжнародному аеропорту Одеса. В урочистостях взяли участь Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, міський голова Одеси Геннадій Труханов, Директор Міжнародного аеропорту Одеса Володимир Семенченко, співробітники аеропорту, представники уряду та інші почесні гості.

Виконавчий директор групи компаній Qatar Airways Group, Його Високоповажність пан Акбар Аль Бейкер, зазначив: «Початок виконання рейсів до Одеси знаменує інтенсифікація співпраці та відносин між Державою Катар та Україною. Одеса відома як великий логістичний хаб, центр бізнесу, так і популярний напрямок для відпочинку. Ми очікуємо, що рейси за даним маршрутом будуть користуватися значним попитом серед моряків та працівників сфери морських перевезень зі всього світу, які зможуть також насолодитися нашим гостинним сервісом та скористатися послугами нашого першого в індустрії спеціалізованого лаунжу «Mariner Lounge» під час пересадок у хабі авіакомпанії —  Міжнародному аеропорту Хамад (HIA). Відкриття рейсів до цього важливого пункту призначення забезпечить зручні сполучення для бізнесу та ділових кіл, а також надасть мандрівникам ще більше можливостей для подорожей– так як пасажири із Одеси зможуть продовжити подорож з нами із Дохи далі в рамках нашої динамічно зростаючою глобальної мережі маршрутів, яка наразі налічує понад 140 напрямків по всьому світу».

Директор Міжнародного аеропорту «Одеса» Володимир Семенченко зазначив: «2021 рік є захоплюючим для Міжнародного аеропорту «Одеса», який завершується на хвилі чудової новини, а саме початком співпраці з Qatar Airways, найкращою авіакомпанією світу за рейтингом World Airline Awards 2021 від Skytrax. Новий маршрут Одеса-Доха відкриває для наших пасажирів ще більше нових горизонтів. Ми раді вітати Qatar Airways в Одесі і впевнені, що це буде довгострокова та взаємовигідна співпраця».

Нові прямі рейси до Одеси здійснюватиметься на літаках Airbus A320, з 12 місцями у бізнес класі та 120 кріслами в економкласі. Окрім відзначеного численними нагородами сервісу, пасажири, які подорожують до/із Одеси, отримають доступ до контенту Oryx One, розважальної мультимедійної системи на борту Qatar Airways; під час перельоту мандрівники зможуть переглянути новинки кіно та блокбастери, серіали, насолодитись музикою та іграми.

Авіакомпанія Qatar Airways, удостоєна багатьох нагород, була названа «Авіакомпанією року» на церемонії вручення нагород World Airline Awards 2021 міжнародної рейтингової організації повітряного транспорту Skytrax. Національний перевізник Держави Катар також був відзначений за «Найкращий у світі бізнес клас», «Найкращий у світі лаунж авіакомпанії бізнес класу», « Найкраще у світі крісло бізнес класу», «Найкраще у світі харчування на борту в бізнес класі» та як «Краща авіакомпанія на Близькому Сході». Авіакомпанія продовжує утримувати пальму першості в галузі, отримавши головний приз – відзнаку «Найкраща авіакомпанія світу» у рекордний шостий раз (2011, 2012, 2015, 2017, 2019 і тепер 2021). Хаб авіакомпанії, Міжнародний аеропорт Хамад (HIA), нещодавно був визнаний «Кращим аеропортом світу 2021» за версією Skytrax World Airport Awards 2021.

Також необхідно відзначити, що Qatar Airways стала першою глобальної авіакомпанією, яка отримала престижний 5-зірковий рейтинг безпеки авіакомпаній щодо заходів по протидії поширенню COVID-19 від Skytrax, а також удостоєна 5-зіркового рейтингу за рівень сервісу авіакомпанії.

Це слідує за успіхом Міжнародного аеропорту Хамад (HIA) як першого аеропорту на Близькому Сході та в Азії, який отримав 5-зірковий рейтинг безпеки аеропорту щодо заходів по протидії поширенню COVID-19 від Skytrax. Ці нагороди дають впевненість пасажирам у всьому світі, що стандарти охорони здоров’я та безпеки авіакомпанії відповідають найвищому рівню, що підтверджується професійною незалежною перевіркою та оцінкою. Вичерпна інформація про заходи безпеки, які застосовуються на борту та в Міжнародному аеропорту Хамад (HIA) доступна на qatarairways.com/safety

 

Читайте также:

В Монако анонсировали программу мероприятий в честь новогодних праздников

Очарованный роскошью: SUNRISE Tucana Resort – Grand Select*

Деловая роскошь: The Bank Hotel Istanbul