Відчуйте усю насолоду та розкіш курорту Шарм-Ель-Шейх у готелі SUNRISE Montemare – прекрасному місці відпочинку з видом на затоку Акаба та острів Тиран.

 
Готель SUNRISE Montemare — це готель тільки для дорослих (16+), який забезпечить безтурботний відпочинок для пар, молодят та гостей, що в пошуках омолодження. Насолоджуйтеся лазуровими водами Червоного моря, блискучим піском, нескінчинними горизонтами та колекціонуйте найприємніші та незабутні враження.

 

Аюрведа СПА в Єгипті

 

SUNRISE SUNRISE Resorts & Cruises – це перша мережа готелів в Єгипті, що впровадила процедури Аюрведи у готелі SUNRISE Montemare (Тільки для дорослих) у Шарм-Ель-Шейху. Цей готель — справжнє тлумачення розкошу та спокою, — є ідеальним місцем для пар, молодят та гостей, що в пошуках омолодження. СПА-центр Natura Ayurveda з його висококваліфікованим та ретельно відібраним інститутом Ананда (Хайдерабаду, Індія) персоналом, зробить готель своєрідною меккою для прихильників оздоровлення та омолодження.

 

 

1.Аюрведа-програма «Детокс»

Вартість від € 665 за людину

Тривалість програми: 4, 8, 10 днів

Аюрведичні методи лікування ґрунтуються на наступному принципі: для відновлення повноцінного здоров’я організм повинен бути очищений від шкідливих речовин, таких як зовнішні токсини та побічні продукти метаболізму, які порушують основні функції організму та доші. Детоксикація полягає в лікування аюрведичної панчакарми — індивідуального лікування, яке особливо рекомендується тим, хто страждає від негативних наслідків малорухливого способу життя та нездорового харчування.

 

2. Аюрведа-програма «Де-стресс»

Вартість від € 275 за людину

Тривалість програми: 1, 3, 7 днів

Управління стресом є найважливішим пріоритетом у цьому швидкоплинному світі робочого навантаження та досягнення цілей у всіх сферах життя. Відновлювальні та цілющі цілісні підходи аюрведичного лікування, включаючи релаксаційну терапію за допомогою спеціальної йоги та дієти, допомагають виводити токсини,
покращують кровообіг та очищують негативну енергію тіла та розуму природним шляхом.

 

Аюрведа СПА в Єгипті

 

3. Аюрведа-програма «Відновлення та зцілення»

Вартість від € 530 за людину

Тривалість програми: 3, 5, 7 днів

Аюрведа – поглиблена наука про життя, яка дозволяє встановити режими харчування, дієти, використання лікувальних трав і допомагає зрозуміти розумові та фізичні особливості організму. Приводячи в баланс 5 елементів у тілі та розумі, ми повертаємо собі здоров’я. У Аюрведа ідеальне здоров’я визначається як «баланс тіла, розума, духа та соціального благополуччя».

 

4. Аюрведа-програма «Схуднення»

Вартість від € 1,100

Тривалість програми: 7, 14, 21 днів

 

Основна мета цієї програми – надати відвідувачам можливість контролювати власне здоров’я, тіло та внутрішнє середовище. Зміни їжі самі по собі не принесуть бажаних результатів, оскільки втрата ваги — це постійний процес і потребує дисциплінованого способу життя.

 

Аюрведа СПА в Єгипті

 

СПА-центр Natura Ayurveda у SUNRISE Montemare пропонує декілька програм від 1 до 21 дня, спрямованих на пожвавлення і відпочинок тіла та розуму. Відвідувачі мають можливість обрати з широкого спектру лікувально-оздоровчих методик чотирьох основних програм: Детокс, Де-стрес, Відновлення та Зцілення, Схуднення. Готель також пропонує меню веганської дієти у ресторані «Roots», оскільки Аюрведа-дієта є важливою складовою лікування і наполегливо рекомендана лікарями. Ця дієта допоможе відвідувачам створити план харчування, що буде врівноважувати енергію, живити організм і лікувати недуги.

 

www.sunrise-resorts.com/natura_ayurveda

 

Аюрведа СПА в Єгипті

 

Читайте також:

Токсини у великому місті: як зберегти здоров’я у мегаполісі

Идеальное место для отдыха на Бали

Отдых в Египте: Три жемчужины Шарм-эш-Шейха