Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон сумнівається, що президент РФ Володимир Путін, який напав на Україну, може зупинитися.

Про це британський прем’єр заявив в ефірі BBC Newsnight. На його думку, глава Кремля подвоїв ставку і хоче вчинити з українськими містами, як з Грозним, який був повністю зруйнований на початку 2000-х внаслідок ракетних і авіаударів.

«Я думаю, що Путін збирається зробити з українськими містами, те ж, що він зробив з Грозним», — заявив Джонсон.

При цьому він зазначив, що Україна, на яку напала РФ, все-таки переможе, але це не буде легко.

«У якомусь сенсі Путін вже зазнав поразки, тому що він буквально не мав уявлення, що українці збираються чинити опір. Він абсолютно неправильно розумів, що таке Україна. Він не може підпорядкувати собі Україну, в цьому сенсі він не може перемогти», – заявив Джонсон.

Крім того, Джонсон вважає, що погрози Путіна про застосування ядерної зброї – це лише спосіб відвернути увагу від того, яке озброєння і як саме російські війська застосовують в Україні.

Борис Джонсон заявив, що президент РФ Володимир Путін «вже переступив межу варварства». «[Заходу] не слід вагатися, а йти далі в посиленні санкцій і наданні додаткової оборонної військової допомоги Україні», — заявив він.

 

war 2022

 

British Prime Minister Boris Johnson doubts that Russian President Vladimir Putin, who attacked Ukraine, can stop.

The British prime minister said this on BBC Newsnight. In his view, the Kremlin head has doubled down and wants to do to Ukrainian cities as he did to Grozny, which was completely destroyed in the early 2000s by missile and air strikes.

«I think Putin is going to do to Ukrainian cities what he did to Grozny,» Johnson said.

He said, however, that Ukraine, which was attacked by the Russian Federation, will prevail after all, but it won’t be easy.

«In a sense, Putin has already been defeated because he literally had no idea that the Ukrainians were going to fight back. He completely misunderstood what Ukraine was all about. He cannot subdue Ukraine, in that sense he cannot win,» Johnson stated.

In addition, Johnson believes that Putin’s threats to use nuclear weapons are only a way to divert attention from the kind of weapons and how Russian troops are being used in Ukraine.

Boris Johnson stated that Russian President Vladimir Putin «has already crossed the limit of barbarism. «[The West] should not hesitate, but go further in increasing sanctions and providing additional defense military aid to Ukraine,» he said.

 

Читайте также:

«Українські журналісти просять іноземних колег не називати вторгнення РФ «війною Путіна» чи «українською кризою»

Фронтмени гуртів The Gitas та O.TORVALD записали спільну пісню про війну

Президента України Володимира Зеленського номінували на Нобелівську премію миру